miercuri, 10 decembrie, 2025
Home ActualitateȘoferi și motocicliști fără permis, depistați pe șosele din județul Constanța

Șoferi și motocicliști fără permis, depistați pe șosele din județul Constanța

de Redacția Dotto

La data de 16 iunie a.c., în jurul orei 11.05, polițiștii din cadrul Poliției Orașului Negru Vodă au identificat un bărbat, de 23 de ani, care a condus o motocicletă, pe strada Menat Sadi din comuna Comana, fără a deține permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule.

La data de 16 iunie a.c., în jurul orei 11.20, polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Medgidia – Postul de Poliție Ostrov au identificat un bărbat, de 39 de ani, care a condus un autoturism, pe strada Merilor din satul Almalău, fără a deține permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule.

La data de 16 iunie a.c., în jurul orei 20.00, polițiștii din cadrul Serviciului Siguranță Rutieră au identificat un bărbat, de 27 de ani, care a condus un moped, pe strada Unirii din municipiul Constanța, fără a deține permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule.

În toate cauzele, cercetările sunt continuate de polițiști.

S-ar putea să îți placă

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. Accept Mai mult