marți, 11 februarie, 2025
Home Actualitate Chirița se dă în spectacol la Constanța

Chirița se dă în spectacol la Constanța

de Redacția Dotto

Regal actoricesc la Constanța cu Maia Morgenstern și Marius Bodochi. Cei doi mari actori vor putea fi urmăriți în piesa de teatru CHIRIȚA ÎN CARNAVAL, care se va juca pe scena Centrului Jean Constantin.

Un spectacol cu umor, inteligență și mult amuzament, care va avea loc pe 9 mai de la ora 19:30. Biletele s-au pus deja în vânzare și sunt disponibile exclusiv online pe platforma bilet.ro.

S-ar putea să îți placă

Despre DOTTO TV

DOTTO TV este sursa dvs. de știri și analize video concise și imparțiale. La DOTTO TV vom extrage esențialul și vom comprima informația corectă, prompt, rapid și cu sens. Știrile despre cele mai importante evenimente de peste zi vor fi abordate din toate unghiurile și privite din persectiva impactului asupra oamenilor.

Articole recente

@2024 – Toate drepturile rezervate. Site realizat de Sanselo

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. Accept Mai mult