Mai multe străzi din Constanța vor rămâne mâine fără apă potabilă la robinete.
RAJA S.A. va întrerupe furnizarea apei potabile pentru executarea lucrărilor de racordare la sistemul centralizat a noii conducte de alimentare cu apă de pe strada Ion Alexandrescu din Constanța.
Pe parcursul desfășurării lucrărilor, în intervalul orar 08:00 – 21:00, vor fi afectați de lipsa apei consumatorii din perimetrul delimitat de : bd. Tomis – bd. Al. Lăpușneanu – str. Barbu Ștefănescu Delavrancea – str. Soveja – bd. Tomis, precum și cei arondați punctelor termice 54, 55 și 56.
DOTTO TV este sursa dvs. de știri și analize video concise și imparțiale. La DOTTO TV vom extrage esențialul și vom comprima informația corectă, prompt, rapid și cu sens. Știrile despre cele mai importante evenimente de peste zi vor fi abordate din toate unghiurile și privite din persectiva impactului asupra oamenilor.
@2024 – Toate drepturile rezervate. Site realizat de Sanselo
Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți.AcceptMai mult