La data de 21 ianuarie a.c., polițiștii din cadrul Serviciului de Investigare a Criminalității Economico – Financiare au desfășurat activități de verificare a unui container aflat în Portul Constanța.
În containerul respectiv au fost găsite 2.249 de cutii ce conțineau bomboane și jeleuri.
Dintre acestea, 999 de cutii ar fi conținut bunuri care ar fi prezentat imaginea vizuală a unei mărci înregistrate, fiind susceptibile a aduce atingere drepturilor de proprietate intelectuală.
Valoarea bunurilor în cauză este de aproximativ 75.000 de lei
DOTTO TV este sursa dvs. de știri și analize video concise și imparțiale. La DOTTO TV vom extrage esențialul și vom comprima informația corectă, prompt, rapid și cu sens. Știrile despre cele mai importante evenimente de peste zi vor fi abordate din toate unghiurile și privite din persectiva impactului asupra oamenilor.
@2024 – Toate drepturile rezervate. Site realizat de Sanselo
Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. AcceptMai mult