marți, 20 mai, 2025
Home Actualitate Oficial despre bărbatul găsit mort într-o clădire abandonată din Năvodari

Oficial despre bărbatul găsit mort într-o clădire abandonată din Năvodari

de Redacția Dotto

La data de 14 iulie a.c., în jurul orei 22.10, polițiști din cadrul Poliției Orașului Năvodari au fost sesizați cu privire la faptul că într-o clădire abandonată ar fi fost găsit rămășițele unui bărbat.

Polițiștii deplasați la fața locului au constatat că cele sesizate se confirmă, fiind vorba de un cadavru ars în totalitate.

În urma investigațiilor efectuate, polițiștii au stabilit că este vorba de un bărbat de 62 de, ani, din județul Iași.

Cercetările în acest caz sunt continuate de polițiști din cadrul Serviciului de Investigații Criminale, sub coordonarea procurorului de caz din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Constanța, sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă.

S-ar putea să îți placă

Despre DOTTO TV

DOTTO TV este sursa dvs. de știri și analize video concise și imparțiale. La DOTTO TV vom extrage esențialul și vom comprima informația corectă, prompt, rapid și cu sens. Știrile despre cele mai importante evenimente de peste zi vor fi abordate din toate unghiurile și privite din persectiva impactului asupra oamenilor.

@2024 – Toate drepturile rezervate. Site realizat de Sanselo

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. Accept Mai mult