Biserica Ortodoxă la concurență cu organizatorii celor mai mari festivaluri de la malul mării. Preotul Claudiu Banu anunță că va organiza vara viitoare un festival de muzică pe plajă. Vor fi trei zile de distracție, cu scop nobil spune Claudiu Banu, care subliniază că toate încasările vor fi folosite pentru a sprijinii familiile nevoiașe.
Festivalul ar urma să aibă loc în luna iulie, iar anunțul pentru organizarea lui este următorul. Citez. “Organizăm acest mare eveniment filantropic împreună cu toți cei care vor să facă bine miilor de copii sărmani. În cel mai frumos loc, plaja din municipiul Constanța, într-un parteneriat al Antreprenorilor, Media, al Autorităților dar și prin voluntariatul tuturor celor interesați”.
DOTTO TV este sursa dvs. de știri și analize video concise și imparțiale. La DOTTO TV vom extrage esențialul și vom comprima informația corectă, prompt, rapid și cu sens. Știrile despre cele mai importante evenimente de peste zi vor fi abordate din toate unghiurile și privite din persectiva impactului asupra oamenilor.
@2024 – Toate drepturile rezervate. Site realizat de Sanselo
Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți.AcceptMai mult