marți, 24 iunie, 2025
Home DOTTO News Reținuți imediat după ce au vândut cocaină și substanța psihoactive

Reținuți imediat după ce au vândut cocaină și substanța psihoactive

de Redacția Dotto

Trei bărbați, prinși ieri de polițiștii BCCO în flagrant delict imediat după ce ar fi vândut 4 doze de cocaină și alte 4 doze de psihoactive.

Polițiștii și procurorii DIICOT Constanța au făcut și trei percheziții domiciliare, în același dosar penal privind săvârșirea infracțiunilor de trafic de droguri de risc și mare risc. În urma perchezițiilor, au fost descoperite diverse cantități de cocaină și psihoactive, 7.500 de lei, 200 de euro, dar și alte bunuri cu valoare probatorie. Cei 3 bărbați, doi de 38 și unul de 40 de ani, au fost reținuți pentru 24 de ore, iar astăzi vor fi prezentați instanței de judecată, cu propunere de arestare preventivă, pentru 30 de zile.



S-ar putea să îți placă

Despre DOTTO TV

DOTTO TV este sursa dvs. de știri și analize video concise și imparțiale. La DOTTO TV vom extrage esențialul și vom comprima informația corectă, prompt, rapid și cu sens. Știrile despre cele mai importante evenimente de peste zi vor fi abordate din toate unghiurile și privite din persectiva impactului asupra oamenilor.

@2024 – Toate drepturile rezervate. Site realizat de Sanselo

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. Accept Mai mult