După 21 de ani, Teatrul de Revistă revine la Constanța cu un spectacol de excepție. Pe 6 martie, la Centrul Jean Constantin, publicul va avea ocazia să se bucure de un eveniment unic, plin de muzică, dans și comedie.
Așadar, dacă vreți să râdeți cu lacrimi nu ratați spectacolul oferit de Vasile Muraru și Valentina Fătu. Cei doi maeștri ai comediei garantează porții zdravene de umor și bună dispoziție, într-o seară în care râsul va fi la loc de cinste. Spectatorii se vor bucura de o seară grandioasă alături de Baletul Teatrului de Revistă Constantin Tănase ale cărui momente coregrafice vor adăuga strălucire și eleganță întregului spectacol. Pe scenă vor mai urca și Gabriel Dorobanțu și Daniela Tănase, doi artiști emblematici ai teatrului, care vor încânta publicul cu interpretări de excepție.
Un veritabil teatru de revistă, așa cum nu s-a mai jucat la Constanța de peste două decenii, promit organizatorii. Biletele se găsesc pe iabilet.ro si pe site-ul Centrului Jean Constantin.