joi, 16 octombrie, 2025
Home ActualitatePunct de vaccinare la Microrezervația din Constanța

Punct de vaccinare la Microrezervația din Constanța

de Redacția Dotto
Constanța
Acest conținut a fost arhivat. Este posibil să nu mai fie relevant.

Constanța vaccinează în vacanță! Constănțeni sau turiști, cei care vizitează Complexul Muzeal de Științe ale Naturii Constanța se pot imuniza fără programare prealabilă la punctul amenajat în curtea instituției.

Punctul de vaccinare funcționează până duminică, între orele 12:00 și 18:00. Vaccinarea se face cu serul Pfizer-BioNTech, precum și cu vaccinul Johnson& Johnson. Persoanele care doresc să se vaccineze trebuie doar să prezinte un document de identitate valabil. De altfel, de astăzi, centrul de vaccinare din cadrul Pavilionului Expozițional funcționează după următorul program – de luni luni până vineri -08:00- 16:00 și sâmbătă, duminică – 11:00-19:00.

S-ar putea să îți placă

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. Accept Mai mult